Чи повинен наймач сплачувати внесок на капітальний ремонт?

Плата за житлове приміщення і комунальні послуги для наймача житлового приміщення, займаного за договором соціального найму або договором найму житлового приміщення державного або муніципального житлового фонду, не включає в себе внесок на капітальний ремонт. Капітальний ремонт загального майна в багатоквартирному будинку проводиться за рахунок власника житлового фонду (частина 1 статті 154 ЖК РФ). Разом з тим економічний сенс плати за наймання житлового приміщення складається у відшкодуванні наймачем витрат власника цього приміщення.

Відповідно до наказу Мінбуду РФ від 02.12.1996 № 17-152 «Про затвердження« Методичних вказівок з розрахунку ставок плати за наймання і відрахувань на капітальний ремонт житлових приміщень, що включаються в ставку плати за утримання і ремонт житла (технічне обслуговування), муніципального та державного житлового фонду », плата за наймання повинна компенсувати витрати власника житлового приміщення на будівництво і реконструкцію житлового фонду протягом терміну служби житлового фонду.

Визначення базової ставки за наймання житлового приміщення рекомендується проводити виходячи з визначення відрахувань на реновацію (повне відновлення) муніципального та державного житлового фонду.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже