Новини тижня (08.10.2012 - 21.10.2012)

novosti-nedeli16

Врахувати у видатках сплачений ПДВ «спрощенцям» можна в міру реалізації товарів

Лист Мінфіну РФ № 03-11-06 / 2/128 від 24.09.2012 р.

Платник податків, який застосовує ССО «доходи мінус витрати», продає імпортні меблі. На митниці він сплачує ПДВ. Чи можна його врахувати у витратах?

Платники на ССО можуть врахувати витрати на сплату податків і зборів (пп.3 п.2 ст.346.17 НК РФ) тільки в міру оплати товарів покупцями. Це правило стосується і ПДВ. Значить врахувати сплачений податок у витратах можна тільки після реалізації товарів.

Платники ССО можуть врахувати у витратах виплати до відпустки

Лист Мінфіну РФ № 03-11-06 / 2/129 від 24.09.2012 р

Video: "вести недели". 28 жовтня 2012 року.

При розрахунку ССО «доходи мінус витрати» враховуються витрати на оплату праці (пп.6 п.1 ст.346.16 НК РФ). Згідно ст. 255 НК РФ, до витрат на оплату праці включаються всі
нарахування працівникам у будь-якій формі (грошовій або натуральній).

А одноразові виплати до відпустки, пов`язані з виконанням працівником своїх обов`язків. Якщо ці виплату передбачені трудовим або колективним договором, залежать від суми оплати праці і дотримання ним трудової дисципліни, то їх можна врахувати у витратах.

Як округляти касовий ліміт при його встановленні

Video: Форекс Прогноз на Тиждень (EURUSD, GBPUSD) | 07.10.2012 | MaxiForex.Ru

Лист ЦБ РФ № 36-3 / 1876 від 24.09.2012 р

При розрахунку ліміту каси (Положення № 373-П) сума виходить в рублях і копійках. Залишок ліміту слід округлити до повних рублів за правилами математики. До 50 копійок - відкидаються, а більше 50 копійок - округлюються в більшу сторону.

Мінфін оприлюднив ознаки висококваліфікованого фахівця-іноземця

Лист ФНС Росії № ОД-4-3 / 16395 від 02.10.2012 р

Суми оплати праці іноземних робітників, згідно з Податковим кодексом, оподатковуються за ставкою ПДФО 30%. А доходи висококваліфікованих фахівців - за ставкою 13%.

Умовами визнання фахівця висококваліфікованим є:

1.Заключенний цивільно-правової або трудовий договір.
2.Розмір оплати праці за один рік, отриманий від діяльності на території Росії, не менше 2 000 000 рублів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже